Strefa wiedzy dziecka

Zapraszamy na Konferencję Nutrico i Świadomej Mamy ,,O żywieniu dożylnym wcześniaka i prawach mam w szpitalu''

Rodzi się wcześniak. Rodzice przeżywają strach, radość, są pod wpływem silnych emocji. W takich chwilach łatwo przeoczyć medyczne zaniedbania. Czy wiemy, o co pytać neonatologów, by zapewnić dziecku jak najlepszy start? O prawach rodziców do pytań i o żywieniu dożylnym u wcześniaków będzie można usłyszeć 29 września podczas Konferencji „Świadoma Mama”, która odbędzie się w Sosnowieckim Parku Naukowo-Technologicznym. Ekspertem panelu będzie dr n. med. Łukasz Drozd.

Awaryjny zestaw. Żywienie dojelitowe

Wyobraź sobie, że masz 15 minut na ewakuację po klęsce żywiołowej, lub musisz natychmiast zawieźć dziecko na SOR. Mając spakowaną awaryjną torbę z awaryjnym kompletem zestawów do żywienia, będzie to mniej stresujące.

Rodzice na starcie

Każdy start w życiu zawsze wiąże się z dużym stresem, ogromną dozą niepewności. A już szczególne obawy towarzyszą wtedy gdy jako rodzice wychodzimy ze szpitala z dzieckiem żywionym pozajelitowo lub dojelitowo.

Rodzice vs Urząd Skarbowy

W kolejnym artykule z cyklu „Zieloni Rodzice” postanowiłam Was trochę przestrzec, przed instytucjami, do których po pomoc, najpierw należy się zastanowić. Mianowicie chodzi mi o Urząd Skarbowy.

Na początek

Drodzy Rodzice, powrót do domu z dzieckiem przewlekle chorym - w tej zupełnie nowej sytuacji jest mieszanką różnych emocji.

MAPA UŻYTKOWNIKÓW

Szukaj według

KALENDARIUM WYDARZEŃ

Więcej

północ-południe na żywieniu w sieci

Realizatorzy projektu

Apetyt Na Życie żyć z POMPĄ

Partner projektu

Dzieci Żywione Inaczej

Projekt współfinansowany ze środków

Pożytek